Bu Hafta Vizyona Giren Filmler | Levent KIRCA'nın Günlüğü
7 Şub, 2014

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyona biri yerli olmak üzere toplam altı film giriyor. Yapımlardan ikisi biyografi tarzında olmakla birliklte fantastik ve aksiyon severler için de iki seçenek mevcut.

Sinema severler için oldukça keyifli bir haftasonu olacağını düşünüyorum. Çünkü bu hafta vizyona girecek olan filmler çoğu kişinin beğenisine hitap edecek türden filmler. Herkül: Efsane Başlıyor (The Legend of Hercules), Lego Filmi (The Lego Movie) ve Para Avcısı (The Wolf of Wall Street) göze çarpanlar arasında.

Muhteşem Güzellik (La grande bellezza)

Yapımı: 2013, Fransa-İtalya
Tür: Komedi, Dram
Süre: 142 Dak.
Yönetmen: Paolo Sorrentino
Oyuncular: Fanny Ardant, Galatea Ranzi, Roberto Herlitzka, Giorgio Pasotti, Ivan Franek, Isabella Ferrari, Toni Servillo, Massimo Popolizio, Serena Grandi, Dario Cantarelli

Film bir yazarın öyküsünü konu alıyor. Gençliğinde yazdığı kitap ile sükse yaratan 65 yaşındaki Jep Gamberdella, eski günlerini özlemektedir. Yıllardır içinde sakladığı aşkı yeniden filizlenir ve Gamberdella kalemi kağıdı eline alır. Ancak şehrin hızlı yaşamı karşısında işler beklediği gibi gitmeyecektir. İyi Seyirler.

Bu içerik leventkirca.com.tr tarafından oluşturulmuştur. leventkirca.com.tr'nin belirtmiş olduğu "Kullanım İzinleri" ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

KIRCA

Bilim ve teknoloji meraklısı... Ziraat Yüksek Mühendisi... Meyveleri çok seviyor...

Bunlar da ilginizi çekebilir...