14 Ara, 2016

Bu site ile radyo dinlemeyi tekrar seveceksiniz

Sizde benim gibi radyo dinlemeyi seviyorsanız, bu siteyi mutlaka tarayıcınızın yer imlerine eklemenizi tavsiye ediyorum.

Hazır playlist dinlemekten pek haz etmediğimi söylemeliyim. Çünkü dinlediğiniz şarkıdan sonra hangi parçanın çalacağını biliyor olmak benim için çok merak uyandırıcı bir şey değil. Ancak ne zaman hangi şarkıyı çalacağı belli olmayan, bazen sohbetleriyle bizlere öğreten ve düşündürün bazende şiirleriyle uzaklara gitmemizi sağlayan radyolar öyle mi? Elbette değil…

Bu site ile radyo dinlemeyi tekrar seveceksiniz

Siteye girdiğiniz sizi dünya karşılıyor ve sizin için üzerindeki tüm radyo istasyonlarını tarıyor ve ardından bulduklarını yeşil nokta şeklinde gösteriyor. Dilerseniz bu yeşil noktaya tıklayıp o bölgenin yerel ya da ulusal radyo kanallarını dinleyebilir, dilerseniz de mouse ile dünya üzerinde dileğiniz bir noktaya girecek oranın radyo istasyonlarıyla takılabiliyorsunuz. Radio Garden radyo dinleme işini eğlenceli hale getirmiş.

Tabi bunları yaparken sitede radyo sinyallerinin alınması sırasında çıkan ses de nostalji havası katıyor ve bizlere eski klasik radyoları hatırlatıyor.

Bir radyoyu dinlemeye koyulduğunuzda, istasyonun bulunduğu çevredeki diğer radyo istasyonları da size alternatif olarak sunuluyor. Bu alternatifleri hemen sağ alt kısımdan görebilirsiniz.

Sizde benim gibi bayılacaksınız.  Siteye gitmek buraya tıklayabilir ve yorum kısmına site hakkındaki ilk görüşünüzü yazabilirsiniz.

Bu içerik leventkirca.com.tr tarafından oluşturulmuştur. leventkirca.com.tr'nin belirtmiş olduğu "Kullanım İzinleri" ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.

KIRCA

Bilim ve teknoloji meraklısı... Ziraat Yüksek Mühendisi... Meyveleri çok seviyor...

Bunlar da ilginizi çekebilir...

  • Erhan

    gayet başarılı ama ülkedeki bir çok radyo kanalı yok 🙁

    • bizim uşaklar ülke için olanı yaparlar 🙂