OK Go'dan sıradışı bir klip | Levent KIRCA'nın Günlüğü
18 Haz, 2014

OK Go’dan sıradışı bir klip

The Writing’s On the Wall adlı parçasına klip çeken OK Go, müzik severlere adeta başka bir dünyanın kapısından seslendi. Klip, her saniyesine işlenmiş ilizyonla oldukça şaşırtıcı…

OK Go, uzun yıllara dayalı bir Rock müzik grubu. İlginç kareografiler eşliğinde müzik severlerin karşısına çıkmasıyla tanınan grubun sıkı bir hayran kitlesine sahip olduğu da yazılır, çizilir. Ara sıra çeşitli müzik kanallarına da konuk olan şarkılarıyla hatrı sayılır bir üne sahip grup, dördüncü stüdyo albümü Hungry Ghost’u yayınlarken klipleriyle de yine geniş kitleleri şaşırtmayı başardı.

The Writing’s On the Wall adlı parçasına klip çeken OK Go, müzikal açıdan ele alındığında eğlenceli ve ritmik öğeler sunmasının yanı sıra adeta bir ilüzyon gösterisi sergiledi. Çeşitli sahnelerde 3 boyutlu bir serüven sunan klip, son derece sofistike bir çizgide sergiliyor ve adeta her saniyesinde optik yanılsama fabrikası şeklinde işliyor.

Sahneler ilerledikçe oldukça kreatif düzeydeki üç boyutlu yanılsamalarla beraber izleyenlere yine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamayı başarıyor Ok Go. Tempolu ve oldukça neşeli bir şarkı eşliğinde sizleri de bu müzik klibini izlemeye davet ediyoruz. İyi seyirler…

Kaynak: ShiftDelete (SDN)

Bu içerik leventkirca.com.tr tarafından oluşturulmuştur. leventkirca.com.tr'nin belirtmiş olduğu "Kullanım İzinleri" ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.

KIRCA

Bilim ve teknoloji meraklısı... Ziraat Yüksek Mühendisi... Meyveleri çok seviyor...

Bunlar da ilginizi çekebilir...