14 Aralık 2016

Bu site ile radyo dinlemeyi tekrar seveceksiniz

Sizde benim gibi radyo dinlemeyi seviyorsanız, bu siteyi mutlaka tarayıcınızın yer imlerine eklemenizi tavsiye ediyorum.

Hazır playlist dinlemekten pek haz etmediğimi söylemeliyim. Çünkü dinlediğiniz şarkıdan sonra hangi parçanın çalacağını biliyor olmak benim için çok merak uyandırıcı bir şey değil. Ancak ne zaman hangi şarkıyı çalacağı belli olmayan, bazen sohbetleriyle bizlere öğreten ve düşündürün bazende şiirleriyle uzaklara gitmemizi sağlayan radyolar öyle mi? Elbette değil…

Bu site ile radyo dinlemeyi tekrar seveceksiniz

Siteye girdiğiniz sizi dünya karşılıyor ve sizin için üzerindeki tüm radyo istasyonlarını tarıyor ve ardından bulduklarını yeşil nokta şeklinde gösteriyor. Dilerseniz bu yeşil noktaya tıklayıp o bölgenin yerel ya da ulusal radyo kanallarını dinleyebilir, dilerseniz de mouse ile dünya üzerinde dileğiniz bir noktaya girecek oranın radyo istasyonlarıyla takılabiliyorsunuz. Radio Garden radyo dinleme işini eğlenceli hale getirmiş.

Tabi bunları yaparken sitede radyo sinyallerinin alınması sırasında çıkan ses de nostalji havası katıyor ve bizlere eski klasik radyoları hatırlatıyor.

Bir radyoyu dinlemeye koyulduğunuzda, istasyonun bulunduğu çevredeki diğer radyo istasyonları da size alternatif olarak sunuluyor. Bu alternatifleri hemen sağ alt kısımdan görebilirsiniz.

Sizde benim gibi bayılacaksınız.  Siteye gitmek buraya tıklayabilir ve yorum kısmına site hakkındaki ilk görüşünüzü yazabilirsiniz.

Share

You may also like...

2 Responses

  1. Erhan dedi ki:

    gayet başarılı ama ülkedeki bir çok radyo kanalı yok 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir