İletişim

İletişim için;

lkirca /@/ pau.edu.tr

levent_kirca /@/hotmail.com

leventkirca28 /@/ gmail.com

adreslerinden ulaşabilirsiniz.

7 Responses

 1. Sibel dedi ki:

  merhaba hocam
  Sibel AZYAMAN 2012 2014 yillarinda oraganik tarim
  bolumunde okudum.
  Sizden bir konuda yardim isteyecektim..Ben zirai ilac bayilik sinavina hazirlaniyorum da haxirlandigim kaynak da konularim eksikte acaba konularim tam oldugu onerebileceginiz guvenli bir kaynak var mi acaba.

  • Levent KIRCA dedi ki:

   Merhaba Sibel, ilgili sınav için gerekli kaynakların linklerini mail olarak gönderdim. Başarılar dilerim.

 2. Emine dedi ki:

  İyi günler Levent Bey. Ben üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim. Ziraat fakültesinde okumak istiyorum ama pek bir bilgim yok. Ziraat mühendisi olmak için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bahçe bitkileri ya da bitki koruma gibi programlar var. Bu bölümleri tercih edersem ziraat mühendisi olabilir miyim bana yardımcı olur musunuz ? Teşekkür ederim.

  • Levent KIRCA dedi ki:

   Merhaba, Ziraat Fakültesine gitmeni ve meslektaş olmayı çok isterim. Ziraat fakültesine gittiğinde istediğin bölümden mezun olduğunda Ziraat Mühendisi unvanına sahip oluyorsun. Şu ya da bu bölümü oku demek zor ama Bahçe Bitkileri Bölümü mezunu biri olarak elbette gönlüm bu bölümden yana 🙂 Ancak benim değil senin gönlünden geçen bölüm önemli. Ziraat Fakültesinden mezun olduktan sonra ister özel sektör isterse de kamu olsun, mutlaka geçerli bir bölüm okumalısın. Rehber hocan bu konuda sana yardımcı olacaktır. Başarılar dilerim.

 3. Berna dedi ki:

  Merhaba Hocam, 3. sınıf öğrenciyim, zirai eğitimin başlangıcı ve Cumhuriyet döneminde Ziraat Fakültelerinde tarıma yön veren akademisyenler ile ilgili bir yazı hazırlıyorum. Yazım bittiğinde sitenizde yayınlar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir