Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Kullanım İzinleri

LeventKırca.com.tr sitesi içerisinde yer alan çevirileri ve oluşturulan bütün içerikleri belirli kurallar içerisinde kalmak kaydıyla, izin alınmaksızın ve tarafıma herhangi bir bildirimde bulunmaksızın paylaşabilir, kopyalayabilir, ticari olmamak kaydıyla  çoğaltıp dağıtabilirsiniz. Ancak izinsiz olarak içeriğini değiştiremezsiniz.

Paylaşım Kuralları:

Sitede yer alan içerikleri  tamamen veya bir kısmı da olsa internet sitelerinde, dergilerde, gazetelerde, bloglarda, sözlüklerde vb. ortamlarda paylaşmak için aşağıda kurallara uyulması zorunludur.

  1. Yayınlayacağınız içeriğin alt kısmına veya üst kısmına görünür olmak koşuluyla,  açık ve tıklanabilir şekilde ilgili içeriğe link verilmeli.
  2. Bağlantının yanında açık bir şekilde “LeventKırca.com.tr” ismi yazılmalı ve özgün başlık belirtilmeli.

Sitemden Alıntı Kuralları:

LeventKırca.com.tr‘de bulunan yazı ve sunumlara başka çalışmalarda yer vermek isterseniz aşağıda yer alan biçimlerden herhangi birisini kullanabilirsiniz:

MLA Stili:

LeventKırca.com.tr – “Kültür Çileğinin Yabani Atalarından Birinin Daha Genetik Haritası Tamamlandı” LeventKırca.com.tr. 30Ekim2016.
<http://leventkirca.com.tr/kultur-cileginin-yabani-atalarindan-birinin-daha-genetik-haritasi-tamamlandi/>

APA  Stili:
LeventKırca.com.tr – (2016, Mayıs 3). Bitkilerin “Çiçeklenme Mekanizması” Açığa Çıkarıldı LeventKırca.com.tr. 18.06.2016 tarihinde erişim adresi: <http://leventkirca.com.tr/bitkilerin-ciceklenme-mekanizmasi-aciga-cikarildi/>

Chicago Stili:

LeventKırca.com.tr – “Japonlar dünyanın ilk otomatik tarlasını yaptı”  Erişim Tarihi: 21 Mart 2016. <http://leventkirca.com.tr/japonlar-dunyanin-ilk-otomatik-tarlasini-yapti/>

 

İçeriğin Tamamının Kullanılması Durumunda Kaynak Gösterme Şekli:

*LeventKırca.com.tr ,  “Çinliler bebek şeklindeki armut yetiştiriyor”,
http://leventkirca.com.tr/cinliler-bebek-seklindeki-armut-yetistiriyor/